Hydrogelová maska Moisture Glow 

 

Tato hydrogelová maska je skvělá volba na jakýko-li typ pleti.

„multifunkční“ maska pro dokonalou hydrataci, regeneraci, detoxikaci a zpevnění. MIKROČÁSTEČKY ZLATA zpomalují proces stárnutí.  RAKYTNÍKOVÝ OLEJ bohatý na vitamín E a provitamin A váže volné radikály a chrání suchou pokožku před nepříznivými vlivy prostředí. Olej podporuje regeneraci pokožky a také dodává vlhkost. Oceněná přírodní aktivní složka CITYSTEM ™ nabízí nový přístup ve viditelných a prokázaných výsledcích na kůži!

Výrazně detoxikuje a rozjasňuje pokožku. Citystem ™ působí jako reparační a „deaktivující“ činitel proti znečištění (toxickým částicím v ovzduší, jež způsobují proces oxidace). Získává se z léčivé rostliny Marrubium, zanechává pokožku vyčištěnou, svěží a zářivou. Má schopnost redukovat tvorbu černých teček. MOŘSKÝ KOLAGEN spolu s KYSELINOU HYALURONOVOU a ELASTINEM, (jež jsou hlavní složkou dermis) udržují pokožku pevnou, pružnou a dokonale hydratovanou. V této masce má kolagen okluzivní účinek jako součást hydrogelové masky. ŽENŠEN – kořen života bohatý na vitaminy B1, B2, B12 a oligo elementy podporují obranyschopnost pokožky, intenzivně vyživují a obnovují kožní buňky. VITAMIN C je silný lapač volných radikálů, chrání pokožku před nepříznivými vlivy prostředí. Vit C výrazně podporuje tvorbu nového kolagenu a nádherně pleť prozáří. přirozeně zářící pokožka.

 

Ideální péče na cesty. Vždy při cestování je pleť nejvíce zatěžovaná a potřebuje kvalitní péči.Maska obsahuje směs intenzivních účinných látek a především novou oceňovanou složku citystem, která chrání,posiluje a opravuje pleť.

 

Žádejte u své kosmetičky.