Pro čistou a zářivou pokožku

Novinka od května 2019 - CITY CLEAN

Zatímco spotřebitelé jsou zaměřeni na péči proti vráskám, přesto si stále více uvědomují, že homogenita kůže a vyrovnání drobných nedokonalostí jsou také velmi důležité pro mladistvý vzhled pleti.Našim cílem tedy je nejen zůstat bez vrásek tak dlouho jak je to jen možné, ale také bez skvrn a drobných nerovností!

 

 

CLEAR FACE

Roll on Sérum pro zralou pleť

11 účinných látek společně působících proti aknetické pleti:

Kyselina oleanolová a 3 bioflavonoidy pro příznivou hormonální rovnováhu v oblasti vlasového folikulu.Vitamin B3 spolu s NDGH pro redukci kožního mazu, speciální enzym proti hyperkeratóze a Madecassosidu (inovační účinná látka, která se používá ke stimulaci pleti vlastních proteinů. Stabilizuje ochrannou bariéru pleti. Dále stimuluje aquaporiny, vodu regulující proteiny, které leží v buněčných membránách a formují vodní kanálky důležité pro zásobování buněk pleti vodou). Zachytávač volných radikálů chrání před vlivy okolního prostředí a derivát mentolu ochlazuje a čistí pokožku.

Celkově vzato,skvělá receptura,která je navíc vložená do biohyaluronu.

 

FRESH EYES

Roll on Sérum pro zářivé oči

 

Celkem 8 aktivních složek proti všem problémům týkajících se okolí očí.

2 signální peptidy a moderní extrakt Centella Asiatica pro redukci očních váčků a tmavých kruhů. Extrakt z hedvábného stromu pro skvělý liftingový efekt a vysokou koncentraci vitamínu B3 pro zlepšení kožní bariéry. To vše zkombinované s kyselinou bio hyaluronovou. Troxerutin pro zachycování volných radikálů působí jako kapilární zpevňující činidlo a derivát mentolu vytváří okamžité a dlouhotrvající chladící efekt a pocit svěžesti

 

EXFOLIATING CREME

Peeling Krém

Na bázi ovocné kyseliny a minerálů. Hlubkově působící peelingový krém pro zlepšení celkového obrazu pleti.Díky pH 3,5 je vhodný pro pravidelné ošetření pleti. Skvělé pro použití v salonu.

COOL CLAY

Minerální maska

Chladivá maska vhodná na rozšířené póry. Tato krémová maska ​​je zvláště vhodná pro namáhanou pokožku smíšeného typu. Dodává pokožce minerály a zlepšuje strukturu lipidů. Mentolový derivát osvěžuje pokožku a stahuje póry. Bez parfemace a konzervačních látek, velmi vhodné na ošetření citlivé pleti.