Vše pro Vaše krásné oči

Jemná pokožka kolem očí vyžaduje šetrnou péči a silnou ochranu. S naší Lifting Eye Mask je pokožka opatřena komplexem řas a minerálů. Maska se před aplikací obohatí o směs kyseliny hyaluronové. Každé ráno bychom měli zajistit ochranu před jakýmkoliv druhem volných radikálů, abychom předešli negativním vlivům prostředí a předčasnému stárnutí kůže.

 

Jemná pokožka kolem očí vyžaduje šetrnou péči a silnou ochranu.S naší Lifting Eye Mask je pokožka opatřena komplexem řas a minerálů.Masku před aplikací obohatíme  o směs kyseliny hyaluronové.

Každé ráno bychom měli zajistit ochranu před jakýmkoliv druhem volných radikálů, abychom předešli negativním vlivům prostředí a předčasnému stárnutí kůže.Náš oční krém LIA C6 to dokáže a díky Eyeseryl peptidu pomáhá bojovat proti otokům a očním váčkům.Také zesvětluje tmavé kruhy pod očima, vypíná vrásky a vyhlazuje oční okolí.  

Zajímavé mohou být i delší a silnější řasy.Vyzkoušejte naše Long Lashes s 3 moderními high-tech signálními peptidy,vynikající v oblasti růstu řas + růstem obočí v kombinaci s biotinem, niacinamidem, liposomální Q10 a silnou dávkou kofeinu pro bezkonkurenční formu.

 

Všechny tyto produkty jsou BEZ:

Konzervační prostředky

Emulgátory, Parabeny, Silikony, Ethoxyláty, Barviva, Parfemace