NAŠE FILOZOFIE

Vyrábět kosmetické výrobky, které respektují, podporují, obnovují a chrání lidskou pokožku.

Koncept je založen na úmyslně odlišném ošetření epidermis a dermis.Pomocí řadou účinných látek hyalurongelu, která je zaměřena na dermis a řadou krémů LIA C 6, která pečuje a chrání epidermis.Říkáme tomu systém DUAL LIFT®. Koncept je ideální pro biologii naší pokožky.

  • bez konzervačních látek
  • emulgátorů
  • parafinu
  • silikonů
  • ethoxylátů
  • barviv
  • parfémů

Výrobky odpovídají touze po harmonickém ošetření pokožky. Nepracujeme však s homeopatickými dávkami, ale naopak s vysokými koncentracemi účinných látek a vícecestnou strategií, ve které jediný produkt používá několik způsobů, jak na problém zacílit, aby se zvýšil celkový úspěch.

(Přirozeně netestováno na zvířatech a bez mikroplastů.)

 

 

 

Naše kůže:

méně než milimetr "špičkové technologie"


Když se dotkneme kůže, cítíme vnější epidermální vrstvu zvanou "stratum corneum". Tato vrstva se ve skutečnosti skládá z růžových buněk, které byly vytvořeny během 4 až 5 týdnů rozdělením buněčných jader do bazální vrstvy. Během migrace z bazální vrstvy nahoru proti růžové vrstvě, buňky ztrácejí vnitřní materiál, který je pak začleněn do tzv. Lipidové kůže. Tyto kožní lipidy jsou druhem "malty", která spojuje růžové buňky v jakousi "cihlovou stavbu" To zabraňuje vysychání kůže.

 

Tato citlivá ochrana založená na modelu "malty a cihel" může být ovlivněna vnějšími faktory. Prací a čisticí prostředky mohou poškodit část lipidů.Podobný účinek mohou mít emulgátory používané v kosmetice,protože narušují část ochranných "cihel", což činí pokožku sušší a jemnější. Náš systém Dual Lift® obsahuje pouze složky, které respektují přirozené složení a potřeby naší pokožky.

 

OBNOVA

 hlubších vrstev kůže pomocí gelů s obsahem aktivních látek

OCHRANA

a péče o horní vrstvu kůže